جعبه رشته به منظور بسته بندی کردن انواع رشته آش برای عرضه آن به بازار کاربرد دارد که امروزه ما با تنوع بالایی آن را در بازار مشاهده می کنیم. رشته آشی از آن دسته محصولاتی است که مورد استقبال اکثر خانواده های ایرادی قرار گرفته و در هر خانه ای حداقل یک بسته وجود دارد. تولید جعبه رشته آش به دو صورت عمومی یا اختصاصی امکان پذیر است .  با ما همراه باشید تا راز انتخاب محصول شما با هزاران رقیب در بازار فروش را برایتان بیان کنیم :

جعبه رشته آش

انتخاب و سفارش جعبه ی رشته ی مناسب، یکی از دغدغه های تولید کنندگان این محصول می‌باشند. آش رشته یکی از غذاهای پرطرفداری است که استفاده از رشته های مرغوب و با کیفیت، در پخت این غذا از اهمیت بالایی برخوردار است.در کیفیت رشته آشی و پلویی، علاوه بر مرغوب بودن مواد اولیه مورد استفاده و مراحل تولید، عوامل دیگری نیز تاثیر دارند ، که بسته بندی مناسب یکی از مهم ترین آنهاست.بسته بندی مناسب برای رشته، باید طوری طراحی و تولید شود که بهداشتی بوده و از رشته ها در برابر آلودگی محافظت کند.همچنین از ورود رطوبت و حشرات، به داخل بسته بندی جلوگیری کند.بسته بندی رشته با استفاده از جعبه های محکم و با کیفیت، به محافظت از محصول در برابر ضربه و خرد شدن کمک زیادی خواهد کرد. در ادامه چند نمونه عکس جعبه رشته آش را با هم میبینیم .

انواع جعبه رشته

جعبه رشته آشی دارای دو مدل دو تیکه و درب از بالا است که امکان تعبیه پنجره روی درب های جعبه جهت زیباتر شدن و فروش بیشتر رشته میشود . در ادامه به مقایسه هر یک از مدل ها میپردازیم :

دو تیکه

این نوع جعبه مشابه جعبه شیرینی و جعبه خرما بوده و به طور کلی درب از کفی جعبه جدا است و بر روی آن قرار می گیرد. این مدل از بسته بندی رشته آشی اغلب برای رشته با حجم زیاد مورد استفاده قرار میگیرد .همچنین از مزیت های این جعبه میتوان به چاپ بر روی درب و زیره جعبه اشاره کرد .

رشته دو تیکه
رشته پلویی جعبه
رشته پلو

درب از بالا

 این نوع جعبه بسته بندی به نحوی طراحی می شود که درب جعبه متصل به زیره بوده و از قسمت بالایی آن قابلیت باز و بسته شدن، دارد. همانطور که در بالا اشاره کردیم همه جعبه های بسته بندی رشته ، قابلیت پنجره دار شدن با استفاده از طلق و سلفون را دارند. به عبارت دیگر جعبه درب از بالا را می توان با ایجاد برش از قسمت بالای آن ها و قرار دادن طلق در قسمت برش خورده و یا استفاده از روکش سلفون بر روی محتویات بسته به حالت پنجره دار به بازار عرضه کرد.

رشته اش جعبه

جنس جعبه رشته

 جعبه های مقوایی نیز از نظر جنس مقوا دارای انواع و اقسام مختلفی هستند که در ادامه مطالب به آن ها اشاره خواهیم کرد.

مقوای پشت طوسی

یک نوع کاغذ ضخیم وارداتی است که امروزه جهت تولید جعبه های بسته بندی، بسیار مورد توجه قرار دارد.

مقوای ایندربورد

یک نوع مقوای سخت و روکش دار است که دارای سطحی سفید و براق با پشت و روی همرنگ می باشد. این نوع مقوا جهت بسته بندی مواد غذایی مورد تایید وزارت بهداشت می باشد.

مقوای گلاسه

نوعی دیگر از انواع مقوا است که جهت تولید جعبه های بسته بندی مواد غذایی مورد تایید بوده و جعبه های بسته بندی تولید شده از این جنس مقوا دارای بافت نرم و استحکام کمتری نسبت به سایر موارد هستند.

جنس جعبه رشته

از آنجایی که خرید مواد غذایی بسته بندی شده و بهداشتی جزء اولویت های خرید شهروندان هر جامعه شده و  همچنین تولید کنندگان نیز راز موفقیت خود را در عرضه محصول با بسته بندی مناسب به بازار می دانند، طراحی و تولید انواع جعبه، مخصوصا جعبه مواد غذایی نظیر جعبه رشته از اهمیت بسزایی برخوردار شده است. 

همانطور که مستحضر هستید، رشته جزو آن دسته از مواد غذایی است  که، اغلب جزوه نیاز های غذایی مخصوصا برای ما ایرانی ها به شمار می رود. به نحوی که در کابینت آشپزخانه همه ما ایرانی ها وجود دارد .

بنابراین می توان نتیجه گرفت که تولید و عرضه آن به بازار با رعایت یک سری موارد کسب و کار پر سودی را همراه دارد . بی شک همه ما می  دانیم که در کنار کیفیت، بهداشت یکی از عواملی است که همواره جهت خرید مواد غذایی مورد توجه مصرف کنندگان قرار دارد. 

استفاده از بسته بندی مناسب و کاربردی از جمله مواردی است که بر روی بهداشت مواد غذای تاثیر گذار بوده و مانع از نفوذ آلودگی ها به آن می شود. به همین دلیل اغلب خریداران به این موضوع توجه خاص داشته و محصولاتی را انتخاب می کنند که دارای بسته مناسبی باشند.

جعبه رشته اشی اعلا
رشته اشی و پلویی

چاپ جعبه رشته

چاپ جعبه رشته آش در طرح و اشکال مختلف یکی از بهترین شیوه هایی است که تولید کنندگان این محصول برای رونق کسب و  کار خود به آن متوسل شده اند. چاپ جعبه برای رشته آش ، همانند جعبه نبات مزیت های زیادی دارد، به نحوی که به جرات می توان گفت یکی از رازهای موفقیت هر تولید کننده ای در این امر نهفته است.

چاپ اختصاصی جعبه در صنعت تولید انواع جعبه بسیار مرسوم است. زیرا در کنار استفاده از ایده ها و تجربه های تولید کننده این محصول، متقاضیان جعبه نیز می توانند طرح مورد نظر خود برای چاپ را ارائه دهند. 

به این ترتیب محصول و جعبه به دست آمده مجموعه ای از تجربه تولید کننده به همراه سلیقه و خواست سفارش دهنده می باشد که در کنار رعایت استانداردهای بسته بندی، با رضایت بالای خریدار نیز به همراه است . 

همچنین خریدار عمده جعبه بسته بندی برای رشته می تواند از این طریق به نحوی محصولات  خود را نیز تبلیغ کرده و برند خود را هم به بازار داخلی و هم به بازارهای خارج از کشور معرفی کند.

از آنجایی که کیفیت چاپ افست بسیار بالا بوده و در این روش، علاوه بر سیستم ۴ رنگ (CMYK) می توان از رنگ ‌های دیگری نیز استفاده کرد ، برای چاپ جعبه رشته آش از این چاپ استفاده میشود . البته در صورت خواست مشتری چاپ طلاکوب و نقره کوب نیز روی جعبه های رشته امکانپذیر است.

قیمت جعبه رشته آشی

قیمت جعبه رشته آشی به عوامل متعددی بستگی دارد از این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • جنس
  • تیراژ
  • چاپ
  • مدل جعبه

به طور کلی عوامل که بر قیمت جعبه های رشته آش تاثیرگذار هستند شامل حجم و وزن ، تعداد و تیراژ، نوع و مدل آن است .

باکس رشته
0/5 (0 نظر)