پرنیان پک تولید کننده انواع جعبه ، پاکت و بسته بندی رستوران ها و کترینگ ها

رستوران ها و کترینگ ها برای ارسال و دلیوری غذاهای بیرون بر خود از انواع بسته بندی ها استفاده میکنند.

این بسته بندی ها بر اساس نوع ظرف و غذا و ابعاد آن ها و همچنین وزن طراحی و تولید میشوند

چاپ بر روی این بسته بندی ها بصورت تک رنگ تا چهار رنگ بوسیله دستگاه های چاپ افست انجام میشوند.

گرماژ کاغذ و مقوای استفاده شده از 40 گرم تا 600 گرم متغیر است که بر اساس نوع بسته بندی تعیین میشود.

با استفاده از بسته بندی رستوانی مودت می‌توانید مشتریان را به سوی رستوران خود جذب کنید! بله درست است. بسته بندی تاثیر مستقیمی روی جذب مشتریان و فروش شما دارد. امروزه بسته ها و جعبه های مورده استفاده در صنعت خوراکی، تنها یک محفظه برای نگهداری محصولات نیستند بلکه نمایش دهنده محتوای کسب‌وکار، فرهنگ سازمانی و به طور کلی هویت برندتان هستند.

جعبه غذا بیرون بر : این بسته بندی جهت دلیوری و بیرون بر انواع غذای رستورانی ، کترینگ ها ، مراکز تهیه غذا ، غذاهای خانگی ، مراسم های مختلف ، پک های پذیرایی و … مورد استفاده قرار میگیرد که بر حسب ابعاد بصورت تک پرسی ، دو پرسی ، 3 پرسی ، 4 ، 6 ، 8 و 12 پرسی تولید می گردد.

بسته بندی رستوران

سینی مقوایی غذا : این بسته بندی رستورانی همانند جعبه غذا جهت بیرون بر انواع غذا و پذیرایی مجالس مورد استفاده قرار میگیرد با این تفاوت که درب نداشته و جهت بسته بندی غذا باید پس از قرار دادن ظروف غذا و متعلقات سینی و ظروف را با هم با سلفن شیرینگ کرد.

کاور ظرف غذا : این کاورها و به اصطلاح دورپیچ ها جهت کاور کردن ظرف های غذا و سالاد مورد استفاده قرار میگیرند تا هم نوع مواد غذایی درون آن مشخص شود و هم تبلیغات رستوران بر روی بسته بندی درج گردد.

پاکت بیرون بر : این پاکت ها بصورت دسته دار و بدون دسته از جنس های مختلفی همچون کاغذ کرافت ، سفید و گلاسه تولید می شوند که بر حسب استفاده و میزان تحمل وزن از ضخامت مختلفی در تولید آن ها استفاده میگردد و همچنین چاپ بر روی آن ها بصورت تک رنگ تا 4 رنگ ترکیبی و طلاکوب و نقره کوب انجام میگردد.

کاغذ کف سینی : عموما جهت داخل سینی های سرو غذای فست فودها و همچنین جهت رومیزی در رستوران ها مورد استفاده قرار میگیرد و از جنس کاغذ نازک کرافت ، سفید یا گلاسه تولید می شود و عموما لوگو و طرح رستوران بر روی گوشه آن درج میگردد.

لیبل ظرف غذا : لبیل ها برای مشخص کردن نوع غذا ، سس ، سالاد ، نوشیدنی و … به اندازه جداره یا درب ظرف طراحی و چاپ میگردد که میتوان بر روی آن از یک لایه سلفن یا یو وی جهت مقاومت در برابر رطوبت و استحکام بیشتر استفاده کرد.

لیبل غذا

پاکت و جعبه قاشق و چنگال : این پاکت ها و جعبه ها در سایز های کوچک تولید میشوند و جهت قرار دادن قاشق و چنگال یکبار مصرف و دستمال کاغذی ، نمک ،فلفل ، سماق ، خلال دندان و سایر مخلفات طراحی و چاپ می شوند و آن را بصورت پاکت و یا جعبه میتوان تولید نمود

صنایع چاپ و بسته بندی پرنیان به‌عنوان حرفه‌ای‌ترین مرکز تخصصـی در حوزه‌ی صنعت چاپ و تولید انواع بستـه بندی مرتبط با گروه‌های مختلف رستورانی است.که با اتکا به تیم مجرب طراحـی و با بهره‌گیری از جدیدترین ماشین‌آلات مدرن و تکنولوژی روز دنیا توانستـه است  بخش عمده‌ای از گستره بازار را به خود اختصاص دهد. جهت سفارش ارزان‌ترین و با کیفیت‌ترین بسته بندی رستورانی با استفاده از حرفه‌ای‌ترین و بهداشتی‌ترین ماشین‌آلات روز دنیا با ما تماس بگیرید.

5/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.