پرنیان پک تولید کننده انواع جعبه ، پاکت و بسته بندی رستوران ها و کترینگ ها

رستوران ها و کترینگ ها برای ارسال و دلیوری غذاهای بیرون بر خود از انواع بسته بندی ها استفاده میکنند.

این بسته بندی ها بر اساس نوع ظرف و غذا و ابعاد آن ها و همچنین وزن طراحی و تولید میشوند

چاپ بر روی این بسته بندی ها بصورت تک رنگ تا چهار رنگ بوسیله دستگاه های چاپ افست انجام میشوند.

گرماژ کاغذ و مقوای استفاده شده از 40 گرم تا 600 گرم متغیر است که بر اساس نوع بسته بندی تعیین میشود.

جعبه غذا بیرون بر : این بسته بندی جهت دلیوری و بیرون بر انواع غذای رستورانی ، کترینگ ها ، مراکز تهیه غذا ، غذاهای خانگی ، مراسم های مختلف ، پک های پذیرایی و … مورد استفاده قرار میگیرد که بر حسب ابعاد بصورت تک پرسی ، دو پرسی ، 3 پرسی ، 4 ، 6 ، 8 و 12 پرسی تولید می گردد.

سینی مقوایی غذا : این بسته بندی رستورانی همانند جعبه غذا جهت بیرون بر انواع غذا و پذیرایی مجالس مورد استفاده قرار میگیرد با این تفاوت که درب نداشته و جهت بسته بندی غذا باید پس از قرار دادن ظروف غذا و متعلقات سینی و ظروف را با هم با سلفن شیرینگ کرد.

کاور ظرف غذا : این کاورها و به اصطلاح دورپیچ ها جهت کاور کردن ظرف های غذا و سالاد مورد استفاده قرار میگیرند تا هم نوع مواد غذایی درون آن مشخص شود و هم تبلیغات رستوران بر روی بسته بندی درج گردد.

پاکت بیرون بر : این پاکت ها بصورت دسته دار و بدون دسته از جنس های مختلفی همچون کاغذ کرافت ، سفید و گلاسه تولید می شوند که بر حسب استفاده و میزان تحمل وزن از ضخامت مختلفی در تولید آن ها استفاده میگردد و همچنین چاپ بر روی آن ها بصورت تک رنگ تا 4 رنگ ترکیبی و طلاکوب و نقره کوب انجام میگردد.

کاغذ کف سینی : عموما جهت داخل سینی های سرو غذای فست فودها و همچنین جهت رومیزی در رستوران ها مورد استفاده قرار میگیرد و از جنس کاغذ نازک کرافت ، سفید یا گلاسه تولید می شود و عموما لوگو و طرح رستوران بر روی گوشه آن درج میگردد.

لیبل ظرف غذا : لبیل ها برای مشخص کردن نوع غذا ، سس ، سالاد ، نوشیدنی و … به اندازه جداره یا درب ظرف طراحی و چاپ میگردد که میتوان بر روی آن از یک لایه سلفن یا یو وی جهت مقاومت در برابر رطوبت و استحکام بیشتر استفاده کرد.

پاکت و جعبه قاشق و چنگال : این پاکت ها و جعبه ها در سایز های کوچک تولید میشوند و جهت قرار دادن قاشق و چنگال یکبار مصرف و دستمال کاذی ، نمک ،فلفل ، سماق ، خلال دندان و سایر مخلفات طراحی و چاپ می شوند و آن را بصورت پاکت و یا جعبه میتوان تولید نمود

5/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.