پاکت رادیولوژی جز ملزومات جوابدهی آزمایشگاه ها و بیمارستان ها هستند که برای قرار دادن انواع جواب سونوگرافی، ام آر آی ، سی تی اسکن یا رادیوگرافی مورد استفاده قرار میگیرد .

پاکت نخودی رادیولوژی یکی از محبوب ترین و پراستفاده ترین پاکت ها در درمانگاه های کوچک و کلینیک ها است که مناسب انواع فیلم رادیولوژی و عکس رادیولوژی است . اگر دنبال یک پاکت رادیوگرافی ارزان هستید یکی از مناسب ترین گزینه هایی است که شما میتوانید سفارش دهید .

 

پاکت رادیوگرافی

همانطور که میدانید بازاریابی درست و تبلیغات خلاقانه تاثیر زیادی در رونق کسب و کار دارد. هدف اصلی چاپ پاکت رادیولوژی حفظ و نگهداری صحیح از محتویات درون پاکت است اما در عین حال می تواند روی محبوب شدن مرکز مورد نظر تاثیر مثبت داشته باشد.

اطلاعات درج شده روی پاکت رادیوگرافی در ترغیب کردن مشتریان موثر است. با درج اطلاعات کلینیک روی پاکت افراد مختلف می توانند با شما ارتباط برقرار کنند برای طراحی و چاپ پاکت رادیوگرافی عموما از سایزهای متعارف و استاندارد استفاده می شود ولی بعضاً از سایزهای خاص نیز استفاده می شود.

پاکت رادیولوژی قلب
پاکت رادیولوژی درمانگاه

سایز پاکت رادیولوژی

  • در صورتی که با تمام رادیوگرافی ها مانند POG، CBCT، پری اپیکال و غیره سروکار دارید پاکت با سایز 22 در 29 سانتی متر را بهتر است سفارش دهید.
  • برای CBCT نیز می توانید از پاکت های سایز 27 در 31 استفاده نمایید.
  • در صورتی که باید نتایج در  سایز های A4 (ابعاد A4، 21 در 30) انجام شود پاکت 22.5 در 30 سانتی متر بهترین انتخاب است.

رایج ترین سایز پاکت رادیولوژی 22 در 29 سانتی متر است که در صورت نیاز در سایز مورد درخواست شما و به صورت اختصاصی ثبت و چاپ میشود .

ویژگی پاکت رادیولوژی

 ویژگی خاصی که این پاکت ویژه آزمایشگاهی باید داشته باشد، این است که به همانند جعبه دی وی دی عنوان پوششی محکم و مقاوم از محتوای درون پاکت در مقابل نور خورشید و ضربه محافظت کند. تصویر رادیوگرافی حساسیت بالایی در مقابل نور و خمیدگی دارد، به همین دلیل پاکت باید از آن به خوبی محافظت کند.

طراحی پاکت رادیولوژی
سفارش پاکت رادیولوژی
پاکت رادیولوژی
قیمت پاکت رادیولوژی
پاکت عکس رادیولوژی
لیست قیمت پاکت رادیولوژی

جنس پاکت رادیولوژی

جنس مورد استفاده برای این محصول معمولا از کاغذ نخودی با گرماژ ۱۱۰ گرم و مقوای پشت طوسی از ۲۰۰ گرم تا ۳۰۰ گرم و یا از گلاسه با گرماژ بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ گرم میباشد که به سفارش بعضی از مراکز از روکش سلفون هم به جهت زیبایی و مقاومت بیشتر برای این محصول انجام میشود. میتوان این محصول را با قالب های خاص ، دسته دار و… برای زیبایی و کارآمد بودن هر چه بیشتر تولید نمود.

 همچنین پاکت هایی که برای MRI و CT Scan استفاده می شوند از مقواهای پشت طوسی و یا گلاسه های گرم بالا هستند

پااکت نتیجه ازمایش
فروش پاکت رادیولوژی
پاکت نامه رادیولوژی

انواع مدل های پاکت رادیولوژی 

این سبک از پاکت ها برای امور بیمارستانی مورد استفاده قرار میگیرد . با توجه به استفاده ای که از سبک های مختلف پاکت میشود میتوان این پاکت ها را به مدل های مختلفی تقسیم کرد :

پاکت دسته موزی 

یکی از پر سفارش ترین نوع های پاکت دسته دار، پاکت دسته موزی است که برای سهولت در حمل و نقل مورد استفاده قرار می گیرد. یکی دیگر از دلایل محبوبیت این پاکت دسته دار ظاهر مناسب و قیمت اقتصادی آن است .

این مدل از پاکت ها مناسب انواع عکس OPG ، MRI ،  سونوگرافی و رادیولوژی بوده است که به دلیل جنس خوبی که در آن استفاده می شود باعث جلوگیری هرگونه ضربه و نور به محتویات داخل پاکت میشود .

پاکت دسته موزی رادیولوژی
پاکت دسته موزی ام آر آی
پاکت دسته موزی سونوگرافی

پاکت کتابی 

درب این پاکت ها به صورت یک طرفه باز میشود و پس از بسته شدن حالت کلاسور به خود میگیرد و به این دلیل ظاهری شیک و لوکس دارد و مناسب  قرار گرفتن انواع اوراق ، جواب ازمایش و عکس های رادیولوژی و سیتی اسکن  است .

این مدل پاکت  عموما در سایز های A4 و کوچک تر تولید میشود اما امکان تولید آن در سایز های اختصاصی وجود دارد.  جنس مقوای استفاده شده در تولید آن پشت طوسی و ایندربرد است که دارای گرمژ 250 گرم تا 350 گرم میباشد .

چاپ بر روی سطح داخلی و خارجی پاکت امکان پذیر است  که به صورت تک رنگ تا چهار رنگ به وسیله دستگاه چاپ افست صورت میگیرد .

 

قیمت پاکت mri
قیمت پاکت سونوگرافی
قیمت پاکت سیتی اسکن
3.5/5 (2 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *