کاغذ کف سینی یا کاغذ رومیزی یکی از اقلام مصرفی فست فود ها جهت داخلی سینی سرو غذا و زیردستی میزهای داخل سالن می باشد کاغذ تو سینی در جنس ها و ابعاد مختلفی  متناسب با نیاز مشتری تولید می شوند

برای چاپ این محصول از کاغذ کرافت ، سفید تحریر ، کاغذ گلاسه ، کاغذ نخودی و کاهی استفاده می شود که در ادامه به شرح ویژگی های هر کدام می پردازیم

 

کف سینی کرافت 

جنس کرافت یکی از ارزانترین و مناسب ترین جنس ها جهت تولید کف سینی میباشد و بسیاری از فست فود ها و رستوران ها از این جنس جهت کاغذ داخل سینی و همچنین پاکت ساندویچ استفاده میکنند.

 

چاپ بر روی کاغذ کرافت بسیار جذاب می شود و این کاغذ امکان چاپ تک رنگ ، دو رنگ و چهار رنگ را داراست و از مقاومت بسار بالایی برخوردار است

این کاغذ از گرماژ 40 گرم تا 130 گرم برای تولید کف سینی مورد استفاده قرار میگیرد ولی عموما 40 گرم یا 70 گرم بسیار مناسب است.

در زیر چند نمونه از تولیدات شرکت پرنیان پک از جنس کرافت با چاپ های مختلف را مشاهده می فرمایید.

کف سینی مومی

کاغذ مومی کف سینی از جنس های بسیار محبوب و متداول در فست فود ها جهت کف سینی و به عنوان کاغذ ساندویچ جهت پیچیدن ساندویچ و برگر می باشد.

جنس کاغذ مومی بصورت روغنی و بسیار نازک می باشد بصورتی که بسیار انعطاف پذیر است و از مزایای بالای آن میتوان به نفوذ ناپذیری در برابر روشن و رطوبت اشاره کرد که موضوع بسیار مهمی در بسته بندی فست فودها می باشد.

چاپ بر روی این جنس عمدتا بصورت تک رنگ و دو رنگ انجام میشود ولی چاپ بصورت چهار رنگ نیز امکان پذیر است

در زیر چند مورد از کارهای چاپی کاغذ مومی مجموعه پرنیان پک را ملاحظه می فرمایید

کف سینی سفید ( تحریر ) 

جنس سفید تحریر شاید یکی از شناخته شده ترین جنس های کاغذ در بین عموم مردم باشد.این جنس همانند کاغذ کرافت سطح صاف و غیر صیقلی دارد و  همانند کرافت از گرماژ 70 گرم تا 120 گرم تولید می شود

چاپ بر روی این جنس نیز تا چهار رنگ ترکیبی با بالاترین کیفیت چاپ افست قابل انجام است و عموما نسبت به کرافت از قیمت بالاتری برخوردار است.

در زیر چند نمونه از تولیدات شرکت پرنیان پک از این جنس را با چاپ های مختلف ملاحظه می فرمایید.

تو سینی گلاسه

استفاده از کاغذ گلاسه برای چاپ انواع تراکت و منو برای رستوران ها و فست فود ها بسیار متداول می باشد به همین علت اکثرا با این جنس آشنایی دارند.

کاغذ گلاسه دارای سطح براق و صیقلی می باشد و عمدتا از گرماژ 120 گرم به بالای آن مورد استفاده قرار می گیرد.

چاپ بر روی جنس گلاسه با دستگاه چاپ افست تمام اتومات بصورت چهار رنگ ترکیبی انجام می شود.

نسبت به جنس کرافت و تحریر ، جنس گلاسه از کیفیت و قیمت بالاتری برخوردار است.

در زیر چند نمونه از تولیدات شرکت پرنیان پک از این جنس را با چاپ های مختلف ملاحظه می فرمایید.

5/5 (1 نظر)